Rezultatele concursului de admitere înainte de redistribuiri, pentru cele două programe de Master ale Departamentului, pot fi accesate direct în link-urile de mai jos:

Candidații admiși trebuie să confirme locul în perioada 24-26 iulie 2017, in caz contrar vor ieși din concurs. Candidații în așteptare pot depune cerere de redistribuire în perioada 24-26 iulie 2017 pentru a putea avansa în liste în cazul în care cei aflați pe locurile înainte lor nu confirmă; în caz contrar vor ieși din concurs. Cererile de reditribuire și alte informații relevante privind rezultatul admiterii se regăsesc pe site-ul Facultății la acest link.

În condițiile suplimentării locurilor la Masteratul „Tehnici psihologice pentru controlul comportamentului şi dezvoltarea potenţialului uman”, Departamentul de Psihologie Clinică și Psihoterapie va organiza un nou concurs de admitere în luna Septembrie 2017.