Noutati & Informatii Studenti

Informaţiile generale pentru studenţii de la specializarea psihologie (licenţă) se află la www.psychology.ro.

Informaţiile care se adresează domeniului clinic, în cazul studenţilor de la specializarea psihologie (licenţă), se găsesc şi aici.

De asemenea, doar aici se afişează informaţiile pentru:

1. masteranzii Programelor de Master în (1) Psihologie Clinică, Consiliere Psihologică şi Psihoterapie; şi (2) Tehnici Psihologice de Control al Comportamentului şi Dezvoltarea Potenţialului Uman;
  2. doctoranzii Şcolii Doctorale Psihodiagnostic şi intervenţii psihologice validate ştiinţific;
  3. postdoctoranzii Departamentului de Psihologie Clinică şi Psihoterapie;
  4. alte informaţii cu caracter general, relevante pentru domeniul clinic şi/sau pentru buna interacţiune cu studenţii şi asigurarea unor mecanisme instituţionale eficiente.

Consultaţii (orar săptămânal; cu programare pe email la fiecare cadru didactic/de cercetare):

Prof. univ. dr. Daniel David – joi, 10-12, Republicii nr. 37

Prof. univ. dr. Aurora Szentagotai – Joi, 10-12, Sindicatelor 7, sala 7

Conf. univ. dr. Anca Dobrean – Joi, 11-13, Republicii nr. 37

Lector univ. dr. Ioana Cristea – consultaţii şi programare email (Italia); în timpul săptămânii de cursuri modulare

Lector univ. dr Oana David – joi, 10-12, Republicii nr. 37

Lector univ. dr. Amfiana Gherman – Marți, 11-13, Republicii nr. 37

Lector univ. dr. Silviu Matu – vineri, 10-12, Republicii nr. 37

Lector univ. dr. Cristina Mogoaşe – marţi, 10:30-12, Platforma SkyRa, Fântânele 30, ap. 18 (programarea prealabilă prin email)

Lector univ. dr. Simona Stefan – marţi, 16-18:30, Republicii nr. 37

Lector univ. dr. Madalina Sucala – joi, 10-12, Republicii nr. 37

Lector univ. dr. Bogdan Voinescu – marţi, 14-16, Platforma SkyRa, Fântânele 30, ap. 18 (RMN)